top of page

עץ חיים - ישר למייל

עץ חיים - ישר למייל

Image by Maria Paula Paulinha from Pixabay 

מה זה עץ חיים?

 

עץ חיים, בהקשר המאמר שלפניכם, הוא כלי אבחון באמצעותו ניתן לבאר ולהבין הרבה מאד תופעות ארציות ורוחניות גם יחד, בפרט את הכוחות המרובים והשונים שפועלים באדם. 

עץ חיים שמצויר כהלכה נותן לנו הצצה מעמיקה ומדויקת להפליא לגבי התנהלותו של אדם, נטיות אופי, פחים להיזהר מהם, מנופים להתמנף מהם, חולשות בריאותיות (פיזיות ונפשיות), חוזקות, "שיעורי חיים" ראשיים, ועוד ועוד ועוד.

 

עץ חיים מקרב את האדם אל הייעוד שלו, תמיד תמיד ברמת המהות ולעתים גם בצורה מאד מפורשת של הכוונה תעסוקתית ברורה וישירה. 

עץ חיים עוזר לנו להבין את עצמנו בהקשר נושא הזוגיות ובכלל בהקשר יחסים בינאישיים.


לעתים ניתן להבין מעץ החיים האישי שלנו את שורשיהם של אירועי עבר מכוננים, כולל אירועים מעצבים מתקופת הילדות המוקדמת ולעתים אף עוד משלב העוברות.

עץ חיים הוא כעין צילום רנטגן רב שכבות, החוצה את הזמן, שבכוחו לחשוף את שלל הכישורים/מתנות שבאנו לחלוק עם העולם כאינדיוידואלים.

לעתים עץ חיים נותן לנו הצצה מסוימת אל העתיד, או מוטב, אל תרחישים בעלי סבירות גבוהה שיופיעו בהמשך הדרך לנוכח אותן מעלות ו"שיעורים" שהוא מונה.

למעשה, ניתן למצוא בעץ חיים המותאם אישית, כל דבר מכלל שטחי החיים של אנוש. בכוחו לייצר עבורנו סדר ובהירות בתוך הפוטנציאל הרחב והעשיר שקיים בכל אדם. וזאת, כמובן, כשיודעים לקרוא נכון את המפה.

עץ ריק.png

אנשים מספרים על האבחון שקיבלו...

המלצות עץ 2.jpg

מאיפה נחת עלינו כל הטוב הזה?

 

עץ החיים הוא מודל וחוק אוניברסלי גם יחד, שכל מיני תרבויות עלו עליו לאורך המילנייה, פיתחו אותו רבות באמצעות ניסוי ותהיה תוך שילובם של לא מעט טכניקות אזוטריות כאלה ואחרות. המובילה בין תרבויות אלה היא דווקא זו שפה אצלנו, גברת יהדות, בפרט הקבלה היהודית.

בהקשר זה, במאמר מוסגר ומניסיוני לאורך השנים בהכנת מפות עץ חיים לישראלים בעיקר, נראה כי אנשים נוטים (בפרט שומרי המצוות מהסוג השמרני יותר שבארצנו) לבלבל בין כתבי הרב יהודה לייב הלוי אשלג, "בעל הסולם", שדיבר בימיו על עץ חיים, עץ הספירות הקבלי, או להבדיל עם חיבור המופת "עץ חיים" של הרב חיים ויטאל, תלמידו של האר"י, לבין מגוון הפרשנים והפרשנויות, החוקרים והמתקשרים למיניהם שברחבי העולם, שקמו אחרי גדולים אלה ופיתחו דרכים משלהם לבאר את מודל 10 הספירות או "עץ חיים". 

מבין האנשים האהובים והיקרים שלימדו, הורו, עודדו אותי לח
קור והשפיעו עליי בעצם הווייתם הכי הרבה בהקשר המודל: הגברת רונית בן דוד, הרב אדם סיני, הרב זמיר כהן, אוהד אזרחי, גל אושרוביץ והגברת לילה ברזסקי.

עץ ריק.png

עוד קצת המלצות...

המלצות עץ 1.jpg

מה פה המבצע בדיוק?

 • מקליקים על כפתור ההזמנה והתשלום המאובטח וממלאים פרטים.
  עלות לאבחון - 28
  0 ש"ח.

   

 • חשוב ביותר: יש להקפיד הקפדה יתירה על פרטי ההתקשרות.

 • לאחר הסדרת התשלום, ייפתח שאלון בדפדפן. עונים על השאלות בכנות ובדיוק רב ושולחים... 

 • בעקבות ממצאי השאלון, אני בונה עץ חיים מותאם אישית ושולח בחזרה דברי הסבר כתובים בסגנון ענייני וממוקד הרלוונטיים לבעל/ת העץ בלבד. (יכול לקחת לי כמה ימים, לנוכח ריבוי הפניות אז עמכם הסבלנות בבקשה, זה ישתלם...)

 • מי שרוצה לצלול בהמשך לשיחת עומק על הדברים שעלו בעץ, פנים אל פנים (מומלץ), יכול/ה לקבוע אתי פגישה בעולם הממשי לטובת העניין ובאחרונה, לשם שינוי, אף ב-Zoom.

  עוד פרטים על מפגשים עמי, רקע מקצועי, עלויות וכיו"ב - בתפריט הראשי.

רוצה לשאול משהו לפני שמתקדמים...?

תודה רבה. ההודעה נשלחה

Image by Maria Paula Paulinha from Pixabay 

bottom of page