מה שאני עושה עם אנשים

ריפוי, הדרכה וליווי תהליכים אינטגרטיביים במגוון מתודות 

רפואה יפנית, תקשור והדרכה תודעתית-פסיכותרפוטית

  • מפגשים חד פעמיים / עבודה תהליכית על פני מספר מפגשים, ליחידים ולזוגות. (כ-25 שנה)

  • הרצאות, סדנאות וקורסים רחבי היקף במגוון נושאים מתחומי התמחותי: רפואה הוליסטית, הדרכה תודעתית בנושאים אישיים, בינאישיים ומקצועיים, תקשור ומיידעי עידן חדש. (כ-15 שנה)

  • בשנים האחרונות, פרסום וקידום עסקים קטנים ונאורים ברשת החברתית. פרטים נוספים: כאן

  • מ-2018 מהבעלים והמפתחים של "אמהון" - בית חם, מפנק ומחיה נפש, לנשים אחרי לידה ולאמהות בכלל. פרטים נוספים: כאן

בנימה אישית

בתחילת דרכי המקצועית, הייתי אסיסטנט/תלמיד/סטאז'ר של רופא סיני, מהראשונים בארצנו. 7 שנים ליתר דיוק. באחד מהימים בקליניקה, התקשרה מישהי להתעניין בטיפול ושאלה אותו (בקול רם מאד שבקע מעבר לטלפון): "במה אתה מטפל?"

המורה שלי, בלי להתבלבל, ענה בנימה מבודחת: "באנשים."

וגם היא צחקה... ואז ביארה את שאלתה: "התכוונתי, באילו מחלות אתה מטפל?"

והוא השיב כך: "30 אנשים שונים, 30 מגרנות שונות. ולכן, ברצינות, אני מטפל באנשים... לא במחלות. בואי נשמע קודם מה הסיפור ונראה אם אפשר לעזור." 

מאז, חלפו למעלה מ-20 שנה, וגם אני עונה היום מתוך יראת כבוד למורה הראשון שלי: "אני מטפל באנשים." כלומר, דרכי לפתור בעיות באשר הן, לרבות תחלואים פיזיים, נפשיים, בינאישיים ואפילו פיננסיים, היא קודם כל להבין את העולם השלם של מי שבא לקבל עזרה ורק אח"כ לנסות להבין מדוע על הרקע הזה צמחה צרה כזו ולא אחרת. 


לפרטים נוספים, בטאב "רזומה".

עלויות ושאר ירקות

מפגש פרטני, בקליניקה בפרדס חנה, אורך בין שעה לשעה וחצי, תלוי מה הצורך, ועלותו 350 ש"ח. ​למבקרים בתדירות גבוהה, ישנה הנחה.

 

מפגש לזוגות, בקליניקה בפרדס חנה, אורך כשעה וחצי (לפעמים טיפ'לה פחות, לפעמים יותר). עלותו בדרך כלל, 500 ש"ח. בימים אלה מבצע מיוחד לזוגות, לפרטים נוספים ראו בתפריט הראשי. 

אז... אנשים יקרים, אם זקוקים להתייחסות בגישה הוליסטית בימים אלה, לכל דבר ועניין פחות או יותר, רגשי, מנטלי, בינאישי, רומנטי, מקצועי – מה שזה לא יהיה! – ראו עצמכם מוזמנים לפנות אלי.
ונראה אם מתאים שאעזור. 

באהבה,

גילבר