top of page

סדנת השילוש

סדנת השילוש

שקט פנימי עמוק

הרמוניה מבחינה רגשית

בהירות ומיקוד מנטליים

שקט פנימי עמוק

הרמוניה מבחינה רגשית

בהירות ומיקוד מנטליים

GB-logo-txt.png
GB-logo-txt.png
GB-logo-txt.png
GB-logo-txt.png

אין סתם בעולם. שום דבר לא קורה סתם! אנחנו אמנם אומרים לפעמים "אה, זה היה בסך הכל צירוף מקרים", אלא שצירוף המקרים בכבודו ובעצמו נענה אף הוא לחוקיות קבועה ובלתי מתפשרת. צירוף המקרים - ככל הדברים כולם - משרת את הבינה הטוטלית שמאחורי הקלעים, לפניהם ובינם, ולא ההפך.

 

הי… ברוכות הבאות וברוכים הבאים לסדנת השילוש, הסדנה שמוכיחה בזמן שיא כי מזל טוב ומזל נאחס הם צאצאיהם של אותם הורים בדיוק, פירותיה הכביכול שונים של מערכת חוקים אחת ויחידה. סדנת השילוש שבה ומדגימה פעם אחר פעם כי בריאות קלוקלת ובריאות שלמה, בכל תחום ועניין, מהרוח ועד החומר, אם בנפש ואם בעובר ושב - הן כולן ללא יוצאות מן הכלל בגדר 'תוצאות' הרבה יותר מאשר 'סיבות'...

 

וכשמכירים את מערכת החוקים הנ"ל על שלוש דקויותיה הקריטיות; כשלומדים לעבוד ביחד אתה להבדיל נגדה או כמתוך ויכוח עמה; כשמפנימים את המכניזם של עולם הסיבות ומיישמים את הידע העתיק והבלתי מפלה הנ"ל בכוונה תחילה – הכל הופך הרבה הרבה ועוד פעם הרבה יותר פשוט בחיים.

יופי טופי אבל מה עושים בסדנת השילוש? מה פה התכלס…? 

אנחנו מתרגלים. סדנת השילוש היא בראש ובאחרונה סדנה פרקטית. היא מוקדשת בקפידה ובאהבה רבה לאנשים שמוכנים לעשות קצת עבודה ולשלם את מחיר הערנות  המתמדת לטובת העלאת איכות החיים, בכל נושא ונושא אפשרי.

נוסף על הידע המועבר בסדנה, נוסף על כלל הלוגיקות וחומרי הרקע למיניהם - הסדנה מתמקדת בשלוש משימות עיקריות, אותן יש לחקור על בסיס יומי (בבית, בעבודה, בכל מקום ואתר).

מסגרת הסדנה שומרת עלינו, שכל זה לא "יברח לנו" לטובת ענייני היום. היא מבטיחה כי נדבק בדבר. 

הנחייתי מותאמת וצמודה, עד ששיתוף הפעולה עם אותם אלה שלושת החוקים, שלושת חוקי המזל אם תרצו, הופך להרגל שבתורו הופך לטבע חדש או מחודש.

במילים אחרות: בתום 9 שבועות של סדנת השילוש, התחושה השלטת היא שההגה של החיים בידינו. שהכל, אבל הכל, אפשרי.

מי אני ומה שמי

שמי גילבר. נעים מאד! יותר ממחצית חיים לקח לי לרקוח את הסדנה שלפניכם, וזאת, אחרי 25 שנות טיפול באנשים, הנחיית קבוצות והוראה, אלפים רבים של סיפורי מקרה, אלפי אבחונים אישיים וליווי תהליכים מתמשכים של יחידים, זוגות, משפחות, צוותי עבודה בחברות וארגונים מארגונים שונים. למי שרוצה, ניתן להתרשם מהרקע המקצועי שלי כאן באתר תחת הכותרת "רזומה", ולהקיש מכך גם על עולמות התוכן הרבים והמגוונים ששזורים בסדנה לצורך הנגשת הדברים.

 

סדנת השילוש היא מתנתי הלא כל כך צנועה לעולם. היא גאוות הבית. היהלום הקטן והזוהר שאני מלטש בדבקות בעזרתם של המוני אדם לאורך מרבית שנותיי כשומר מסגרת. היא נוצרה בפורמט זה (אונליין) בהשראת חגיגות הסגרים והגבלי ההתקהלות למיניהם שראינו ב-2019 וצפונה. בתחילה, כביכול, מתוך תחושה של "נו טוב אין ברירה", ובהמשך – בשל הפידבקים הנלהבים של הלומדות והלומדים.

סדר הדברים 

נרשמים מתי שרוצים ומייד מקבלים את הפרק הראשון, הכולל דברי הסבר מפורטים ומשימה ראשונה. את המשימה יש לבחון הלכה למעשה במשך 3 שבועות באמצעות תרגול יומיומי, ככול שאנחנו מצליחים לזכור.
בסופם של שלושת השבועות, שולחים אליי סיכום כתוב. 
אם אין הארות/הערות ומקצי דיוקים, אנחנו עוברים לשלב השני, לדברי הסבר נוספים ולמשימה #2. 
ואז, שוב שלושה שבועות ושוב סיכום.
אם אין הערות וכולי בשלב הזה, עוברים למשימה השלישית, סיכום וברכות ו…

זהו זה. זה סוף הסיפור.

אני בכוונה לא מפרט במעמד זה מהן המשימות ואיך כל זה נראה בפועל. בכוונה תחילה משאיר את הכל מעורפל למדי בשלב זה של הדברים. גם כדי לא להוציא דברים מהקשרם, וגם כדי שהשכל פחות יעבוד כאן, במעמד ההחלטה האם להירשם לסדנה או לא, ויותר לעודד את תחושות הבטן. אני יכול רק להבטיח שמדובר במשימות פשוטות, קלות ליישום, שאינן דורשות פינוי של זמן או מקום מיוחדים. אלו הם תרגילים קצרצרים וקלי משקל שניתנים ליישום בכל סיטואציה, לכל אדם שמסוגל לקרוא את המילים שנכתבו עד הנה... 

בכיף עונה על שאלות, בעבור אלה מאתנו המתלבטות והמתלבטים, שכן ישנו היצע גדול  היום ברשת, רבות ההבטחות המנצנצות ולך תדע מה באמת בעל ערך ומה לא. ברור… אבל, בגדול, אני מזמין אותך כעת, את/ה שקורא/ת מילים אלה ברגעים אלה עכשיו, לפרוש רגע לצד ולקחת נשימה או שתיים כדי לשאול את מעמקי הווייתך:

האם הגעתי למקום הנכון…? 

 

אם התשובה היא כן – אז יאללה. זה הזמן. 

 

קצת פידבק 

מאז שעלינו לאוויר עם סדנת השילוש ביולי 2021, מסתובבים כבר ביננו מאות ספורות של בוגרות ובוגרים. הם מדווחים כי חייהם קיבלו תנופה יוצאת דופן מרגע ההצטרפות והלאה; ושחשו בשינויים מבורכים עד מעוררי פליאה כבר במהלך השבוע הראשון לתרגולי הסדנה; שמושג "הייעוד", למשל, לרבות בהקשר התעסוקתי, הפך פתאום ברור לחלוטין; ששקט פנימי, שקט עמוק ומחייה נפש, הולך ומתבסס בתוכם, שקט מנטלי ושקט רגשי גם יחד שמוכיח את עצמו באינטראקציות מאתגרות ובכלל.

הם מספרים שנוצר פתאום, באופן כולל וגורף מרחב נוח לתגובות אותנטיות מצדם, תגובות מלאות נחת. שהסביבה שמה לב ש"משהו טוב קורה אתם" ומחמיאה להם על כך בקול רם. שכל מיני חרדות קיומיות ותנודתיות רגשית בכללותה, כאלה שהטרידו את נפשם במשך שנים, הולכות ומתפוגגות לנגד עיניהם כמו מעצמן.
ש"תקיעויות" למיניהן לרבות במערכות יחסים מסוימות שאף הגיעו למבוי סתום - "נפתחו" בשעה טובה, העמיקו או "עלו רמה", ולשם שינוי נהיה עכשיו כיף ו"זורם" ביחד.

אנשים מספרים לי שהם פשוט מרגישים טוב יותר בזכות תרגולי השילוש. אנשים מספרים כי גופם מתחזק ומבריא; שהמהלך המשולש הנ"ל ניקה אותם, מבפנים והירמן, מלשון הרמוניה, את הוייתם בכללותה.

עלויות ושאר ירקות

מחיר סדנת השילוש בהתכתבות, הכוללת חומר רקע כתוב, הנחיות מפורטות + ליווי צמוד שלי הזמין דרך קבע בהתכתבות (מיילים, ווטסאפ וכיו"ב) – 500 ש"ח. 

אם מעוניינים בליווי נוסף, בפגישה אישית או פגישות פרטניות – מתאמים אתי בנפרד ונהנים מהטבה לתלמידים מבחינת המחיר.

לכל שאלה בנידון, ובכלל אפשר לפנות אליי למייל gilbar@gmail.com 

או לטלפון 052.2937.214 - ווטסאפ, טיפונת סבלנות ואני חוזר :)

אשמח להכירך ולעשות קצת עבודה ביחד...

עתיד בהיר!

גילבר

bottom of page