השילוש הקדוש 

שלוש אבני הבניין של כל תהליכי החיים כולם

שלושה שיעורים 

שלושה עקרונות 

שלוש משימות פשוטות שמשנות את החיים

ברוכות הבאות וברוכים הבאים לסדנת "השילוש הקדוש". נקרא לה סדנה, שיהיה פשוט להסביר, אבל ביננו היא יותר כמו משחק קצת מטרוף עם ליווי של איש מקצוע מהצד :)

ה"סדנה" נוגעת בצורה ישירה ובהירה, ועם זאת מעמיקה ובלתי מתפשרת, בשלושה אספקטים מרכזיים של החוויה האנושית: הרגשי, המנטלי והרוחני. הסדנה היא פרי מחקר של 25 שנות טיפול באנשים והוראה.

מה פה קורה פה?

השילוש הקדוש הוא בשלוש מילים: פרקטיקה פרקטיקה פרקטיקה. על פני 9 שבועות בסך הכל, באמצעות תרגול והפנמה של שלושה חוקים אוניברסליים, חוקים/עקרונות לא-אישיים, בלתי מפלים, עתיקים כגיל השמש ודרומה - אנחנו הופכים את אתגרי חיינו השונים מקשים יחסית לקלים יחסית. יהיו אשר יהיו!

איך זה עובד?

לאחר הסדרת התשלום אני שולח ישירות למייל שהוזן משימה ראשונה מתוך שלוש משימות בסך הכל.

את המשימה הזו ואת הבאות אחריה יש לבצע כמה שיותר פעמים ביום, בכל פעם שנזכרים בכך.

כעבור שלושה שבועות, יש לשלוח אליי דוח המתעד את ממצאי התרגול, לאחריו אני שולח את המשימה השנייה. כעבור שלושה שבועות, שוב חוזרים על הריטואל הנ"ל, וזה סוף הסיפור. 

את כל החומרים של הסדנה אני שולח למייל האישי
שהוזן בעת ההצטרפות.

מאיפה בא לנו כל הטוב הזה?

השילוש הקדוש הוא בבחינת חוט השני שעובר דרך כל התורות המובילות להתעוררותו ולהבנת טבעו האמיתי של ה-אני, לחשיפתו ולהעצמתו. שכשאנחנו יודעים לחבור למצפן הפנימי הזה שטמון בתוכנו, אנחנו גם פנויים ליצירת אמת ולעשיית אמת שעל דרך הקלות.

בין עולמות התוכן ממנה צמחה הסדנה: הרפואות העממיות הסינית והיפנית, הבודהיזם הטיבטי, הויפאסנה, אמנויות לחימה מיפן, מיומנויות תקשור לרוב, שלל זרמים מעולם הפסיכותרפיה וההדרכה התודעתית, פרקים ביזמות ובניהול תהליכים עסקיים, העבודה לבית קייטי ביירון, הקבלה היהודית ועוד.

כי אכן, ישנם שלושה חוקי-על, שלושה עקרונות של זהב, המשותפים לעולמות תוכן אלה ונוספים, אשר חוזרים שוב ושוב ושוב במגוון וריאציות לאורך הדורות. סדנת השילוש הקדוש מזקקת אותם ומנגישה אותם ברמה כזו שאחרי כן הם פשוט הופכים לטבע שני.

האתגר היחיד שמחכה לנו בסדנה הוא…
לזכור לבדוק בשטח את הכלים שבסדנה. 

למי זה מתאים?

כל משימה ממשימות הסדנה עומדת כנגד איכות גבוהה, חוק יסוד שמאחורי הקלעים של החיים, אם תרצו. המשימות פשוטות להבנה וקלות לביצוע. אין צורך בידע מקדים, ואם יש כזה, זה בסדר גמור. המשימות אינן מתווכחות עם הידע והניסיון שצברנו בחיים. להפך. הן רק עשויות להשביחם ולדייקם. כל אחד יכול לבצע את המשימות שבסדנה, בלי הבדל דת, מין וצבע הזנב.

עוד קצת מהמחלקה הטכנית

בתום שבוע ראשון של תרגול משימה, אנחנו קודם כל יושבים לכתוב לעצמנו דוח אישי-קטן: איך עבר עלינו שבוע התרגול? אנחנו מתעדים תובנות, אסימונים שנפלו, קשיים שעלו, אם עלו, שאלות בנוגע לתרגול וכיו"ב.

בתום שלושה שבועות, כאמור, יש לשלוח אליי למייל דוח שמאחד את שלושת הדוחות העצמיים שכבר תיעדנו לעצמנו. או אז אני קורא את המסמך השלם ואם יש לי הערות/הארות, אני מעיר ומאיר ושולח חזרה. אם לא, אז לא. 

 

תמיכה אונליין נוספת

אני זמין לטובת המשתתפים/משתתפות כל השבוע אם צריך. ואחת לשבוע, מדי שישי בצהריים, אני שולח קישור למפגש זום שפתוח לכלל משתתפי/ות הסדנה. במפגשי הזום השבועיים ניתן לשתף ולהיתמך, לשאול שאלות לדיוק התרגול וכולי. אין חובה להשתתף בהם. אני שם בשביל מי שרוצה. הקישור עולה בקבוצת הווטסאפ הייעודית לסדנה (אל חשש: אין בה דיונים וחתולים שמנשקים תינוקות. היא אך ורק לצורך עדכונים).

 

 

יש להקפיד בשלב הסדרת התשלום הקפדה יתירה על פרטיכם האישיים,
בפרט כתובת המייל והטלפון. אנא בדקו טוב טוב טוב לפני ששולחים...

  

עלות כל התענוג

סדנת השילוש הקדוש, הכוללת את שלושת השיעורים/משימות למייל + ליווי מתמיד בהתכתבות + מפגשי הזום החד שבועיים: 333 ש"ח כולל הכל מכל. התשלום לסדנה הוא מראש ובלי חרטות :)

לכל שאלה, בקשה, דברי נאצה ומתכונים למופלטות, חופשי אפשר לפנות אליי למייל gilbar@gmail.com 

או לטלפון 052.2937.214 - ווטסאפ, קצת סבלנות ואני תמיד חוזר :)

להצטרפות לסדנה, יש למלא פרטים בקישור הבא. את התשלום ניתן להסדיר כרגע באמצעות פייפל/פייבוקס/העברה בנקאית. יש לציין בפנייה איזה אמצעי הכי נוח.

 

בהצלחה לג'דאים ולג'דאיות החדשים והחדשות או המתחדשים והמתחדשות.

שנקדש ונתקדש! 

גילבר