גילבר רובננקו-דיין הפקות מציגים:

גברים אחרי לידה

Thanks! Message sent

ב-23.4.18 בכרכור, קיימנו את מפגש הבכורה "גברים אחרי לידה". היה מ-ד-ה-י-ם! היינו, בחלל משובח במיוחד אחד, מעגל של אבות חמודים, חכמים, רגישים, שבאו מכל הלב לעשות עבודה. בחיי, אפשר היה לכבות את האורות ועדיין היה מסנוור מרוב שהאנרגיה בחדר הייתה גבוהה, זכה, חזקה - איך שלא תקראו לזה. 

המון המון תודה לכל מי שבא בזמנו! וסליחה לאלה שלא יכולתי להכניס מפאת חוסר מקום.

עתה, כעבור כמעט שנה, זה הזמן שלקח לי להפוך מפגש כזה מיוחד לתהליך התמרה עמוק ושלם.

התוצאה, לפניכם.

אבות יקרים,

אתם מוזמנים למעגל גברים (יותר כמו מלבן) חדש וייחודי, מעגל גברים שעשוי להתבסס למשהו קבוע או להיות לסיפור חד פעמי. ימים יגידו.

בתור התחלה: 7 ערבים רצופים, מובנים ומרוממי נפש. 7 מפגשים לגברים בלבד, "גברים אחרי לידה" (או לקראת), בהם נשחרר קצת קיטור, נתבהר, נתפקס, נתמוך וניתמך, ובעיקר נתחדש ונצטייד בכוחות ובמצפנים לרוב, כדי לעבור את השינוי הדרמטי הזה שנקרא: "נולד לי ילד/ה" ואת כל מה שמגיע אחרי וגם הרבה אחרי...

בכל מפגש אציג נושא, אציף אותו בהתחלה, ואז... נקשקש קצת בינינו ונראה מה עולה מקרב המשתתפים. מצדי אשמש בתור שומר מסגרת, מנחה וכו', ואשתדל לתרום מתחומי התמחותי כמיטב יכולתי, סבבה, אבל חשוב מזה פי אלף - בתור עוד גבר/אבא נבוך המחפש להתחזק ולהתחדד עם שורה טובה ומשובחת של גברים/אבאים נבוכים בזכות עצמם.

בתום המפגש גם בירה קרה, כדי למחוק את כל העסק מהזיכרון, ויאללה, הבייתה, חדשים ומחודשים.

אחים יקרים... בניתי לנו מהלך מיוחד ומחוכם משהו, שעוסק בין היתר בהישרדות, ברוחניות, ביצר וביצירה, ברגשות, בביטוי שלם ונועז, ביכולת להחזיק חזון גבוה וברור, במיקוד, בראייה על חושית, ועוד ועוד. 

הנושאים למיניהם הם רק המעטפת, רק קריאת כיוון. בתכלס, מה שאנחנו, האבות, נביא למפגשים עצמם מתוך החיים, זה העניין בהא הידיעה.

ולכן, אם יורשה לי, בנות הזוג האלופות, אמהות העל שאתן: תנו לגבר שלכן דחיפה קטנה לכיוון אם הוא זקוק לה. אתן הרי זוכרות שבזכותכן יש לנו אומץ להשיג יותר, נכון? ובכל מקרה, מבטיח שזה ישתלם לכן, כשהוא יחזור הבייתה משודרג, שמח, מלא וטעון בכוחות מחודשים, ולו כדי לקחת חלק ביתר שאת ובמלוא הדר בהרפתקאה של החיים, ההרפתקאה המכונה: הורות, זוגיות/שותפות ומה שביניהן.

איפה?

בביתי מחמדי בפרדס חנה

מתי?

7 ערבים רצופים בימי ראשון או שלישי או רביעי - תלוי בבחירת הרוב

מתי בשעון?

20:00-22:00

כמה זמן?

כשעתיים כל פעם, כולל אחת בירה קפואה ואי אילו פיצוחים דלוחים

כמה עולה כל הסיפור?

800 ש"ח לאבא מן המואר (עבור 7 המפגשים הראשונים. אם נרצה להמשיך להיפגש אחרי כן, המחיר פר מפגש יצנח משמעותית)