ברמה גבוהה מאד, ממוקד וזול (יחסית)

מבצע ייחודי לזוגות שרוצים לעבור תהליך זוגי איכותי עם שומר מסגרת ותיק ומנוסה, וזאת בלי להתרושש כלכלית על הדרך.

מיועד לזוגות רומנטיים ו/או לשותפים עסקיים.

למי זה מתאים: לבני זוג עם מוטיבציה גבוהה לעשות קצת עבודת עומק על הקשר, בין אם משום שנקלעו למשבר ביחסים (לרבות כאלה ששוקלים להיפרד/להתגרש) ובין אם כי "סתם" בא להם להעלות את הרמה בבית, לשפר משמעותית את התקשורת ועוד.

הפורמט: התחייבות ל-4 פגישות מראש – שתיים פרטניות (עם כל בן/בת זוג בנפרד) ושתיים ביחד.

משך כל פגישה: כשעה וחצי (סה"כ כ-6 שעות).

מיקום: הקליניקה שלי בפרדס חנה.

עלות: 1300 ש"ח (למעשה, הנחה של 30%-40% מה"רגיל"). לאלה המעוניינים במפגשים נוספים בתום ארבעת המפגשים של המבצע, ניתן מחיר מיוחד גם, בהתאם לתדירות שאנחנו מתאמים בינינו.

תוקף: הומצא במקור לכבוד חורף 2018-2019 וטריות הערמונים של הקמין, אבל בגלל שהסתבר בהמשך כמדויק ומתאים להרבה מאד אנשים, אז אני משאיר אותו בינתיים, עד להודעה חדשה. 

הרציונאל שמאחורי היוזמה הזו: פשוט וישיר. לאורך השנים, זוגות רבים מעוניינים להגיע אליי ביחד, ומעת לעת מודים שכבדה עליהם ההוצאה לאורך זמן, למרות התועלות הרבות שהם מוצאים בתהליך המשותף והפרטני במקביל. אחרי מחשבה, בחינה והמון המון המון ניסוי וטעייה, ניסחתי מהלך ממוקד ויעיל מבחינה תשתיתית עבור כל זוג ש"הסתבך", ולו כדי להטות את הספינה לכיוון חדש ומאפשר, בתוך שהמחיר עשוי להקל – אני מקווה – על הכיס.

חבר'ה שרוצים להמשיך בתום המהלך, נהנים כאמור ממחיר מיוחד. אבל, מניסיון, במרבית המקרים, אין עוד צורך בכך, וזאת גם תקוותי. 

מדבר אליכם? הרשמו כאן ואחזור אליכם בהקדם.

 

מאהבה,

גילבר

גילבר רובננקו-דיין

gilbar@gmail.com

052.293.7214

אם איני זמין בנייד, וואצאפוני או סמסוני בבקשה

 

מאז הפרסום הראשוני של המבצע הנ"ל, בפייסבוק, בתאריך ה-11.1.19, המסנג'ר שלי התמלא בשאלות רבות לגביו. חלקן חזרו על עצמן בואריאציות שונות. ולכן, אני מוסיף כעת את הכפתור האדום שלפניכם, שמוביל לעוד עמוד גדוש במלל, המרכז את שאלות הפונים עם תשובותיי. ​אם יש לכם צורך בכך, לחצו על הכפתור. אם לא, אז לא :)

מהלך ריפוי לזוגות אוהבים