עץ חיים ישר למייל פרטי המבצע

עץ חיים ישר למייל פרטי המבצע

מה זה עץ חיים?

 

עץ החיים, בהקשר המאמר שלפניכם, הוא כלי באמצעותו ניתן לבאר ולהבין הרבה מאד תופעות ארציות ורוחניות, בפרט את הכוחות המרובים והשונים שפועלים באדם. בדומה אולי למפות אסטרולוגיות ולמודלים תיאורטיים אחרים, עץ חיים שמצויר כהלכה נותן לנו הצצה מעמיקה ומדויקת להפליא לגבי התנהלותו של אדם, נטיות אופי, פחים להיזהר מהם, מנופים להתמנף מהם, חולשות בריאותיות, חוזקות, שיעורים נשמתיים, שיעורי חיים ועוד ועוד. 


לעתים ניתן להבין ממנו גם את שורשיהן של טראומות עבר, שלימים עלולות לחבל במערכות יחסים ובכל חלקה טובה, ומנגד את שלל הכישורים/מתנות שבאנו לחלוק עם העולם כאינדיוידואלים. לעתים אפילו הצצה אל העתיד, או מוטב, אל תרחישים בעלי סבירות גבוהה שיופיעו בעתיד.

 

למעשה, ניתן למצוא בעץ חיים המותאם אישית, כל דבר מכלל שטחי החיים של אנוש. כמובן, אם יודעים לקרוא נכון את המפה.

מאיפה נחת עלינו כל הטוב הזה?

 

עץ החיים הוא מודל אנרגטי וחוק אוניברסלי גם יחד, שכל מיני תרבויות עלו עליו לאורך המילנייה, כאשר המובילה בין תרבויות אלה היא דווקא זו שפה אצלנו, גברת יהדות, בפרט הקבלה היהודית.

בדומה אולי למודל חמש הפאזות הסיני או מודל הצ'אקרות הקלאסי של ההודים או, כאמור, קשרי הגומלין שבין גרמי השמיים לבין החוויה האנושית, קרי, אסטרולוגיה -

עץ החיים עשוי לייצר עבורנו סדר ובהירות בתוך הפוטנציאל הרחב והעשיר שקיים בכל אנוש. 

במאמר מוסגר ומניסיוני בישראל, אנשים נוטים (בפרט שומרי המצוות מהסוג השמרני יותר שבארצנו) לבלבל בין כתבי הרב יהודה לייב הלוי אשלג, "בעל הסולם", שדיבר על עץ חיים, עץ הספירות הקבלי, או להבדיל עם חיבור המופת "עץ חיים" של הרב חיים ויטאל, תלמידו של האר"י, לבין מגוון הפרשנים והפרשנויות, החוקרים והמתקשרים שברחבי העולם, שקמו אחרי גדולים אלה ופיתחו דרכים משלהם לבאר את מודל 10 הספירות. 

מבין האנשים האהובים והיקרים שלימדו, הורו והשפיעו עליי הכי הרבה בהקשר העץ: הגברת רונית בן דוד, הרב אדם סיני ותלמידו החכם אדיר כהן, הרב זמיר כהן, הרב אוהד (פלא) אזרחי והגברת לילה ברזסקי.

מה פה המבצע בדיוק?

  • ממלאים פרטים.

  • מקבלים במייל בקשה לתשלום של 130 ש"ח דרך פייפל/ויזה/ביט/פייבוקס/העברה בנקאית/יונת דואר עם מטילי זהב/שקי חומוס זעיר ואורגני/קערת מופלטות טריות בלבד ועוד. 

  • לאחר תשלום, מקבלים שאלון. ממלאים ושולחים. 

  • בעקבות ממצאי השאלון, אני בונה עץ חיים מותאם אישית, ושולח אותו למי שביקש/ה, בחזרה עם דברי הסבר מתומצתים וממוקדים הרלוונטיים לבעל/ת העץ בלבד. (יכול לקחת לי כ-שבועיים בימים אלה. עמכם הסבלנות, זה ישתלם...)

  • מי שרוצה לצלול לשיחת עומק על הדברים שעלו בעץ, פנים אל פנים לב אל לב וכולי (מומלץ), יכול/ה לקבוע אתי פגישה בעולם הממשי לטובת העניין ובאחרונה, לשם שינוי, אף ב-Zoom תודות לאלי הטובורג.

    עוד פרטים על מפגשים עמי, רקע מקצועי, עלויות וכיו"ב - בתפריט הראשי.

עץ ריק.png

Image by Maria Paula Paulinha from Pixabay