עץ חיים ישר למייל פרטי המבצע

עץ חיים ישר למייל פרטי המבצע

מה זה עץ חיים?

 

עץ חיים, בהקשר המאמר שלפניכם, הוא כלי אבחון באמצעותו ניתן לבאר ולהבין הרבה מאד תופעות ארציות ורוחניות גם יחד, בפרט את הכוחות המרובים והשונים שפועלים באדם. 

עץ חיים שמצויר כהלכה נותן לנו הצצה מעמיקה ומדויקת להפליא לגבי התנהלותו של אדם, נטיות אופי, פחים להיזהר מהם, מנופים להתמנף מהם, חולשות בריאותיות (פיזיות ונפשיות), חוזקות, "שיעורי חיים" ראשיים, ועוד ועוד ועוד.

 

עץ חיים מקרב את האדם אל הייעוד שלו, תמיד תמיד ברמת המהות ולעתים גם בצורה מאד מפורשת של הכוונה תעסוקתית ברורה וישירה. 

עץ חיים עוזר לנו להבין את עצמנו בהקשר נושא הזוגיות ובכלל בהקשר יחסים בינאישיים.


לעתים ניתן להבין מעץ החיים האישי שלנו את שורשיהם של אירועי עבר מכוננים, כולל אירועים מעצבים מתקופת הילדות המוקדמת ולעתים אף עוד משלב העוברות.

עץ חיים הוא כאין צילום רנטגן רב שכבות, החוצה את הזמן, שבכוחו לחשוף את שלל הכישורים/מתנות שבאנו לחלוק עם העולם כאינדיוידואלים.

לעתים עץ חיים נותן לנו הצצה מסוימת אל העתיד, או מוטב, אל תרחישים בעלי סבירות גבוהה שיופיעו בהמשך הדרך לנוכח אותן מעלות ו"שיעורים" שהוא מונה.

למעשה, ניתן למצוא בעץ חיים המותאם אישית, כל דבר מכלל שטחי החיים של אנוש. בכוחו לייצר עבורנו סדר ובהירות בתוך הפוטנציאל הרחב והעשיר שקיים בכל אדם. וזאת, כמובן, כשיודעים לקרוא נכון את המפה.

 

מאיפה נחת עלינו כל הטוב הזה?

 

עץ החיים הוא מודל וחוק אוניברסלי גם יחד, שכל מיני תרבויות עלו עליו לאורך המילנייה, פיתחו אותו רבות באמצעות ניסוי ותהיה תוך שילובם של לא מעט טכניקות אזוטריות כאלה ואחרות. המובילה בין תרבויות אלה היא דווקא זו שפה אצלנו, גברת יהדות, בפרט הקבלה היהודית.

בהקשר זה, במאמר מוסגר ומניסיוני לאורך השנים בהכנת מפות עץ חיים לישראלים בעיקר, נראה כי אנשים נוטים (בפרט שומרי המצוות מהסוג השמרני יותר שבארצנו) לבלבל בין כתבי הרב יהודה לייב הלוי אשלג, "בעל הסולם", שדיבר בימיו על עץ חיים, עץ הספירות הקבלי, או להבדיל עם חיבור המופת "עץ חיים" של הרב חיים ויטאל, תלמידו של האר"י, לבין מגוון הפרשנים והפרשנויות, החוקרים והמתקשרים למיניהם שברחבי העולם, שקמו אחרי גדולים אלה ופיתחו דרכים משלהם לבאר את מודל 10 הספירות או "עץ חיים". 

מבין האנשים האהובים והיקרים שלימדו, הורו, עודדו אותי לחקור והשפיעו עליי הכי הרבה בהקשר המודל: הגברת רונית בן דוד, הרב אדם סיני ותלמידו החכם אדיר כהן, הרב זמיר כהן, הרב אוהד (פלא) אזרחי והגברת לילה ברזסקי.

מה פה המבצע בדיוק?

  • ממלאים פרטים.

  • מקבלים במייל בקשה לתשלום של 180 ש"ח דרך פייפל/ויזה/ביט/פייבוקס/העברה בנקאית. 

  • לאחר תשלום, מקבלים שאלון. ממלאים ושולחים. 

  • בעקבות ממצאי השאלון, אני בונה עץ חיים מותאם אישית, ושולח אותו למי שביקש/ה, בחזרה עם דברי הסבר כתובים בסגנון ענייני וממוקד הרלוונטיים לבעל/ת העץ בלבד. (יכול לקחת לי כמה ימים, לנוכח ריבוי הפניות אז עמכם הסבלנות בבקשה, זה ישתלם...)

  • מי שרוצה לצלול בהמשך לשיחת עומק על הדברים שעלו בעץ, פנים אל פנים (מומלץ), יכול/ה לקבוע אתי פגישה בעולם הממשי לטובת העניין ובאחרונה, לשם שינוי, אף ב-Zoom.

    עוד פרטים על מפגשים עמי, רקע מקצועי, עלויות וכיו"ב - בתפריט הראשי.

עץ ריק.png

מחירון מיוחד לכבוד החגים

(התעריפים כוללים מע"מ)

 

התעריף הרגיל לשירותים בנפרד

1. אבחון אישי במייל – 180 ₪

2. פגישת עומק (בזום) – 350 ₪

 

חבילות בדבש

3. ברכישה מראש: אבחון + פגישת עומק – 450 ₪ (15% הנחה)

4. שני אבחונים במחיר חגיגי – 333 ₪ 

5. שלושה אבחונים במחיר חגיגי – 477 ₪

6. כל עץ נוסף לבן משפחה נוסף - 130 ₪

Image by Maria Paula Paulinha from Pixabay