טרפת ברשת: עץ חיים - ישר למייל

טרפת ברשת: עץ חיים - ישר למייל

מה זה עץ חיים?

 

עץ החיים, בהקשר המאמר שלפניכם, הוא כלי באמצעותו ניתן לבאר ולהבין הרבה מאד תופעות ארציות ורוחניות, בפרט את הכוחות המרובים והשונים שפועלים באדם. בדומה אולי למפות אסטרולוגיות ולמודלים תיאורטיים אחרים, עץ חיים שמצויר כהלכה נותן לנו הצצה מעמיקה ומדויקת להפליא לגבי התנהלותו של אדם, נטיות אופי, פחים להיזהר מהם, מנופים להתמנף מהם, חולשות בריאותיות, חוזקות, שיעורים נשמתיים, שיעורי חיים ועוד ועוד. 


לעתים ניתן להבין ממנו גם את שורשיהן של טראומות עבר, שלימים עלולות לחבל במערכות יחסים ובכל חלקה טובה, ומנגד את שלל הכישורים/מתנות שבאנו לחלוק עם העולם כאינדיוידואלים. לעתים אפילו הצצה אל העתיד, או מוטב, אל תרחישים בעלי סבירות גבוהה שיופיעו בעתיד.

 

למעשה, ניתן למצוא בעץ חיים המותאם אישית, כל דבר מכלל שטחי החיים של אנוש. כמובן, אם יודעים לקרוא נכון את המפה.

מאיפה זה נחת עלינו כל הטוב הזה?

 

עץ החיים הוא מודל אנרגטי וחוק אוניברסלי גם יחד, שכל מיני תרבויות עלו עליו לאורך המילנייה, כאשר המובילה בין תרבויות אלה היא דווקא זו שפה אצלנו, גברת יהדות, בפרט הקבלה היהודית.

בדומה אולי למודל חמש הפאזות הסיני או מודל הצ'אקרות הקלאסי של ההודים או, כאמור, קשרי הגומלין שבין גרמי השמיים לבין החוויה האנושית, קרי, אסטרולוגיה -

עץ החיים עשוי לייצר עבורנו סדר ובהירות בתוך הפוטנציאל הרחב והעשיר שקיים בכל אנוש. 

במאמר מוסגר ומניסיוני בישראל, אנשים נוטים (בפרט שומרי המצוות מהסוג השמרני יותר שבארצנו) לבלבל בין כתבי הרב יהודה לייב הלוי אשלג, "בעל הסולם", שדיבר על עץ חיים, עץ הספירות הקבלי, לבין מגוון הפרשנים והפרשנויות, החוקרים והמתקשרים שברחבי העולם, שקמו אחריו ופיתחו דרכים משלהם לבאר את העץ. מבין מוריי האהובים והיקרים בהקשר עץ הספירות: הגברת רונית בן דוד, הרב אדם סיני ותלמידו החכם אדיר כהן, הרב זמיר כהן, הרב אוהד (פלא) אזרחי והגברת לילה ברזסקי.

מה פה המבצע בדיוק?

  • ממלאים פרטים.

  • מקבלים במייל בקשה לתשלום של 130 ש"ח דרך פייפל/ויזה/ביט/העברה/יונת דואר עם מטילי זהב. 

  • לאחר תשלום, מקבלים שאלון. ממלאים ושולחים. 

  • בעקבות ממצאי השאלון, אני בונה עץ חיים מותאם אישית, ושולח אותו למי שביקש/ה, בחזרה עם דברי הסבר מתומצתים וממוקדים הרלוונטיים לבעל/ת העץ בלבד. (יכול לקחת לי כ-עשרה ימים)

  • מי שרוצה לצלול לשיחת עומק על הדברים (מומלץ), יכול/ה לקבוע אתי פגישה של שעה לטובת העניין בעלות נוספת של 200 ש"ח, וזאת במקום התעריף הרגיל שלי כמטפל (על שום כך "המבצע"). אני אומר "מומלץ", כי, מטבע הדברים, בהתכתבות אפשר לגעת בכמה נקודות ראשיות בלבד, שעה שאני מסוגל לברבר על העץ האישי של אדם במשך שעות ארוכות... כמו כן, במפגש פנים אל פנים, אנשים יכולים לקבל הבהרות ולהעלות שאלות ספציפיות לגבי נושאים ספציפיים שמטרידים אותם בהם אפשר להתמקד, ביחד, דרך "העיניים" של העץ ולקבל הכוונה מדויקת עוד יותר.

Image by Maria Paula Paulinha from Pixabay